MOJA PIELĘGNACJA WŁOSÓW WŁOSY BARDZO DŁUGIE I CIĘŻKIE

superfryzury.pl

MOJA PIELĘGNACJA WŁOSÓW WŁOSY BARDZO DŁUGIE I CIĘŻKIEOdsłon: 3921 | Ocena: 100 | Czas: 10m 17s |


Szukaj
Dyskusja:


MOJA PIELĘGNACJA WŁOSÓW WŁOSY BARDZO DŁUGIE I CIĘŻKIE To rozczesywanie włosów na mokro to bardzo indywidualna sprawa. Włosy mam falowane, do pasa. Proste dużo dłuższe. Jeśli ich nie rozczeszę mokrych to powstanie jeden wielki kołtun i nic nie pomoże go rozczesać jak tylko ponowne mycie i rozczesanie na mokro. Z tego co wiem to nie tylko ja tal mam. Moje włosy są również zdrowe a ich pielęgnacja różni się od Twojej tylko tym rozczesywaniem :) Pozdrawiam
Taka dziewczyna to skarb :) pozrawiam
Lubię tą Twoją naturalność: "skład ma straszliwy z tego co ja się orientuję, chociaż średnio się orientuję...", bez udawania że 'ja to się na wszystkim znam!' :) Co do włosów, to zauważyłam na swoich, że jak da się im odpocząć, bez ciągłego nakładania co raz to nowszych odżywek, a i dietę ma się zdrowszą to włosy odwdzięczą się za to dobrodziejstwo ładnym i zdrowym wyglądem :)
włosy do obojczyków chyba są najlepsze,
jeśli byś zdecydowała się obciąć znowu włosy, to rozważ oddanie włosów na perukę, w ten sposób nic się nie zmarnuje :-)
wrzesień 2011 po mojemu najpiękniejsze :-)
Czyli nie zwracasz uwagi na SLS w szamponie? Jakie masz zdanie na temat tegoż w kosmetykach? Dużo się o tym mówi albo raczej pisze w necie, choć mówi na youtubie też ;)
Moja mama ze mną też tak robiła :D tzn obcinała jak byłam mała w kółko na krótko - na chłopaka, bo miałam włosy tak liche że prześwitywała skóra głowy ;) i u mnie też pomogło. Co prawda nie mam włosów grubych, gęstych, raczej cienkie, ale jest ich dużo :) Czyli może jednak nie przesąd? Aż znajomej fryzjerki zapytam przy okazji :)

Pozdrawiam
Miałam włosy do połowy pleców i obcięłam je do obojczyków. Wygodnie jest miec krotkie wlosy ale chcę jednak miec dlugie. Jak ktoś ma grube włosy i zadbane to długie wyglądają ładnie. Zwracają uwagę i są wyjątkowe, bo większość babek ma jednak krótkie włosy. Jak byłam mała zawsze miałam wlosy do pasa. Chcę do tego wrócic. Trochę mi to zajmie ale na razie się tego trzymam;) i też lubię grube włosy, które wyglądają trochę jak u bohaterek filmów gdzie akcja dzieje się w średniowieczu-niczym nie napuszone sztucznie;)
Slicznie wyglądasz w włosach w 2011 r mega Ci pasują :)
Włosy z roku 2011 najlepsze. Bardzo ładnie jest Ci w takiej długości. Osobiście o wiele bardziej mi się podobają niż obecne - ale to oczywiście kwestia gustu :)
sierpien 2011 - zdjecie i włosy <3 mega